Kapcsolati adatok

Referenciaszám: a49328
Kapcsolattartó: Balogh Boglárka
Telefon: 06709058243
E-mail: 00955@hr.dekra-arbeit.hu

Villanyszerelő

Fémiparban gyártó tevékenységet folytató partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

·Gépek bekötéseműszaki rajz alapján

·Az elvégzett tevékenység dokumentumainak elkészítése, aktualizálása

·Előforduló hibák esetén a hibák szakszerű, gyors elhárítása

·Az elektromos berendezések üzemkész állapotáról való gondoskodás

Elvárások:

·Szakirányú végzettség

·Minimum 5 év gyártásban szerzett releváns szakmai tapasztalat

·Gyenge és erősáramú berendezések ismerete

·Korrekt, megbízható, hosszútávú hozzáállás

Munkarend:

·Munkaidő : 8:00-16:00

Amit kínálunk:

·Stabil munkaviszony.

·Cafeteria

·Jó munkakörülmények, kiváló munkahelyi légkör

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi elérhetőségeken.

Telefonszám: +36 70 905 8243

Önéletrajzzal a következő e-mail címen: 00955@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!