Kapcsolati adatok

Referenciaszám: 8ee6d4
Kapcsolattartó: Penczák Diána
Telefon: +36 1 920 1341
E-mail: 00979@hr.dekra-arbeit.hu

Üzleti HR tanácsadó

Saját csapatunkba keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

Elvárások:

· HR és/vagy szolgáltatás értékesítés területekhez kötődő, lehetőség szerint munkaerő-kölcsönző cégnél szerzett munkatapasztalat

· Legalább középfokú végzettség, de felsőfokú végzettség előnyt jelent

· „B” kategóriás jogosítvány és gépjárművezetési tapasztalat

· Magabiztos felhasználói szintű MS Office ismeretek

· Kommunikációs szintű angol nyelvtudás, előny: német nyelvtudás

· Határozott, proaktív, önálló személyiség

· Hatékony problémamegoldó képesség, rugalmasság

Az új kollégánk feladatai lesznek:

· Üzletfejlesztés – értékesítés, új együttműködési lehetőségek felkutatása

· Kapcsolatfelvétel lehetséges partnerekkel

· Üzleti találkozók szervezése és ezeken történő részvétel

· Egyeztetések új és meglevő ügyfelekkel az együttműködési kondíciókról, prezentációk tartása

· Munkaerő-kölcsönzési és közvetítési projektek indítása, teljesítés koordinációja

· Kapcsolattartás és együttműködés ügyfelekkel, belső vezető-, toborzó- és adminisztrációs munkatársakkal, beszállítókkal

· Havi zárási folyamat támogatása

Amit kínálunk:

· Stabil, hosszútávú munkalehetőség

· Rugalmas munkavégzés

· Modern munkakörnyezet, innovatív folyamatok

· Támogató, emberközpontú csapat

Munkavégzés helye:

· Kelet-Magyarország

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével kérjük, az alábbi e-mail címre küldje:

00979@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!