Kapcsolati adatok

Referenciaszám: 17fac1
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: + 36 1 920 1341
E-mail: klaudia.csoli@dekra.com

Üzemeltetési koordinátor

Hazai és nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező erősáramú berendezések vizsgálatával foglalkozó partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÜZEMELTETÉSI KOORDINÁTOR

Feladatok:

•Karbantartási feladatok szervezése és felügyelete

•Liftek, emelőgépek, daruk karbantartásának, javításának szervezése

•Külsős vállalkozók kivitelezési, karbantartási, javítási munkájának koordinálása és felügyelete, az elvégzett munka átvétele

•Kiszervezett üzemeltetési tevékenységek ügyintézése, vállalkozókkal történő kapcsolattartás

•Infrastruktúra zavartalan működésének műszaki háttértámogatása (pl. víz, gáz, villany, fűtés, riasztórendszer, kamerarendszer)

•Fejlesztési és beruházási projektekben való részvétel

•Együttműködés a munka-, és tűzvédelemi szakértővel

•Belső adminisztráció, jelentések, kimutatások készítése

•Előny: felsőfokú végzettség, műszaki tervező programok ismerete (Autocad, Solid Edge)

Elvárások:

•Középfokú műszaki végzettség

•Számítógépes ismeretek (Windows, Word, Excel)

•Önálló munkavégzés, precizitás, problémamegoldó képesség, határidők betartása,

•B kategóriás jogosítvány

•Jó szervezőkészség

•Határozott, talpraesett fellépés

Amit partnerünk kínál:

•Versenyképes anyagi juttatás, cafetéria, bónuszrendszer

•Eseti home office lehetőség

•Céges programokon, sporteseményeken való részvétel

•Azonnali munkakezdés

•Színvonalas, igényes munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest, XV. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképpel, bérigénnyel ellátott önéletrajzát a következő e-mail címre: 00978@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!