Kapcsolati adatok

Referenciaszám:
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: 06 80 315 096
E-mail: 00879@hr.dekra-arbeit.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

Fogyókúrás készítmények és táplálék-kiegészítők gyártásával és forgalmazásával foglalkozó partnercégünk megbízásából új munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

 ÜGYFÉLSZOLGÁLATOS MUNKATÁRS

A leendő kolléga feladatai lesznek:

·         termék bemutatása meglévő és új ügyfelek számára személyesen, e-mailben, messengeren, chat-en és telefonon (hideg hívás nincs), értékesítés támogatása

·         diétázással, egészséges életmóddal kapcsolatos tanácsadás,

·         vásárlók kiszolgálása, számlázás, kassza kezelés

·         adminisztráció

·         versenytársfigyelés, sajtófigyelés

·         az iroda napi működésének biztosítása (irodai eszközök beszerzése, karbantartások, kapcsolattartás kivitelező és partner cégekkel, alvállalkozókkal stb.)

Elvárások:

·         ügyfélszolgálat területén szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat,

·         empátia, lényeglátás

·         kitűnő helyesírás és fogalmazás,

·         több dologra is tudj egyszerre figyelni,

·         Office programok felhasználói szintű ismerete

Amit partnercégünk kínál

·         támogató közeget,

·         versenyképes fizetést

Munkavégzés helye

  • Budapest XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, juttasd el önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével a 00879@hr.dekra-arbeit.hu email címre.

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!