Kapcsolati adatok

Referenciaszám:
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: 06 80 315 096
E-mail: 00880@hr.dekra-arbeit.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs (Budapest 14. kerület)

Városüzemeltetéssel foglalkozó partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

ÜGYFÉLSZOLGÁLATOS MUNKATÁRS

A leendő kolléga feladatai lesznek:

·         Központi telefonszámra beérkező hívások megválaszolása, továbbítása az illetékes szervezeti egységhez.

·         Ügyfelek fogadása, illetékes szervezeti egységhez történő irányítása.

·         Beérkező hibabejelentések fogadása, adminisztrációs rögzítése, érkeztetése, illetékes ügyintézőhöz továbbítása, alkalmazott nyilvántartó programban rögzítése.

Elvárások:

·         Középfokú iskolai végzettség

·         Jó kommunikációs készség

·         Stressz tűrés

·         Együttműködési készség

·         Felhasználói szintű Microsoft Office ismeret

 Amit partnercégünk kínál

·         Stabil munkahely

·         Támogató csapat

·         Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

  • Budapest XIV. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, juttasd el önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével a 00880@hr.dekra-arbeit.hu email címre.

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!