Kapcsolati adatok

Referenciaszám:
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon:
E-mail: klaudia.csoli@dekra-arbeit.hu

Ügyfélszolgálati koordinátor ANGOL és SPANYOL nyelvtudással (DEKRA725)

Logisztika területén piacvezető multinacionális partnercégünk megbízásából, ügyfélszolgálati csapata bővítésére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI KOORDINÁTOR ANGOL és SPANYOL NYELVTUDÁSSAL

(Ref.: DEKRA725)

A leendő kolléga feladatai lesznek

  • A vállalat külföldi partnereivel való kapcsolattartás (telefonon és e-mailen)
  • Megrendelések felvétele, kezelése és visszaigazolása
  • Panaszkezelés, reklamációs ügyek felgöngyölítése
  • A vállalat belső raktárhálózatával való kapcsolattartás
  • Riportok, kimutatások készítése

Elvárások

  • Tárgyalóképes SPANYOL és magabiztos, legalább középfokú ANGOL nyelvtudás szóban és írásban
  • Legalább középfokú végzettség
  • Pályakezdők vagy 1-5 év munkatapasztalattal rendelkezők jelentkezését várjuk
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek, erős Excel tudás
  • Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készség

Előnynek számít

  • Felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Ügyfélszolgálati vagy adminisztratív területen szerzett munkatapasztalat
  • SAP ismeret

Amit megbízónk kínál

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fiatalos csapat, kellemes munkakörnyezet
  • Stabil munkáltatói háttér

Munkavégzés helye

  • Népliget Center

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével az alábbi e-mail címre küldje:

dekra120725@hrszoftver.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!