Kapcsolati adatok

Referenciaszám:
Kapcsolattartó: Angyal Krisztián
Telefon: 06 80 315 096
E-mail: 00885@hr.dekra-arbeit.hu

Toborzás - kiválasztási munkatárs

A DEKRA Arbeit GmbH-t a DEKRA AG egyik vállalataként 2000-ben alapították és azóta is az egyik legsikeresebb elhelyezés-orientált személyzeti szolgáltató cég Németországban. Magyarországi leányvállaltunk 2005-ben alakult azzal a céllal, hogy a németországi minta alapján sikereket érjen el a munkaerő-közvetítési és -kölcsönzési piacon. Csapatunk bővítése céljából új munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Toborzási területen és fizikai/szellemi munkakörök interjúztatásában szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek, erős Excel tudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Határozott, proaktív, kitartó, önálló személyiség

Előnyt jelent:

  • HR szolgáltatói oldalon szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás

Az új kollégánk feladatai lesznek:

  • Munkaerő kölcsönzési projektek kezelése, teljesítése
  • Toborzási folyamat optimalizálása, a toborzási csatornák hatékony kihasználása, új típusú csatornák feltérképezése, bevezetése
  • Kapcsolattartás megbízó vállalatokkal, jelöltekkel és munkavállalókkal
  • HR adatbázisok és rendszerek vezetése
  • HR dokumentáció kezelése

Amit kínálunk:

·         Fiatalos, jó hangulatú munkakörnyezet

·         Fejlődési lehetőség

·         Rugalmas munkavégzési lehetőség

Munkavégzés ideje: heti 40 vagy 30 óra

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: 1062 Budapest, Andrássy út 97.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk bérigénnyel megjelölt fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre: 00885@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!