Kapcsolati adatok

Referenciaszám: 9967f0
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: 06 80 315 096
E-mail: 00895@hr.dekra-arbeit.hu

Területi képviselő

Európai háztartásigép- és légtechnikai berendezéseket gyártó cégek kizárólagos magyarországi képviseletét ellátó partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

§  Meglévő partnerkörrel történő kapcsolattartás, ügyfélmenedzsment

§  Új partnerek felkutatása

§  Árajánlatok készítése

§  Projektekben való aktív részvétel, azok nyomon követése

Elvárások:

§  Értékesítői tapasztalat kiskereskedelemben/nagykereskedelemben a háztartási gépek piacán

§  Önálló, felelősségteljes munkavégzés

§  „B” kategóriás jogosítvány

§  Angol nyelvtudás ELŐNY

Amit partnercégünk kínál:

§  Versenyképes bérezés,

§  Teljesítmény, illetve forgalom utáni jutalék,

§  Fejlődési lehetőség

§  Céges autó

Munkavégzés helye:

·         Rugalmas munkavégzési hely – Budapest és Magyarország meghatározott területe (Észak-Nyugat Magyarország)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát, bérigénye megjelölésével a következő e-mail címre: 00895@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!