Kapcsolati adatok

Referenciaszám: 9967f0
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: 06 80 315 096
E-mail: 00895@hr.dekra-arbeit.hu

Területi képviselő

Európai háztartásigép- és légtechnikai berendezéseket gyártó cégek kizárólagos magyarországi képviseletét ellátó partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

·         Meglévő partnerkörrel történő kapcsolattartás, ügyfélmenedzsment

·         Új partnerek felkutatása

·         Árajánlatok készítése

·         Projektekben való aktív részvétel, azok nyomon követése

·         Magyarország meghatározott területeinek teljeskörű ellátása ügyfélmenedzsment és értékesítés szempontjából

Elvárások:

·         Minimum 2-3 év területi képviselői/értékesítői tapasztalat kiskereskedelemben/nagykereskedelemben a háztartási gépek piacán, vagy hasonló területen

·         Önálló, felelősségteljes munkavégzés

·         „B” kategóriás jogosítvány

·         Angol nyelvtudás ELŐNY

Amit partnercégünk kínál:

·         Versenyképes bérezés

·         Teljesítmény, illetve forgalom utáni jutalék

·         Fejlődési lehetőség

·         Céges autó

A központi iroda Budapesten található.

Munkavégzés helye:

·                  Rugalmas munkavégzési hely - Magyarország meghatározott régiói

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát, bérigénye megjelölésével a következő e-mail címre: 00895@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!