Kapcsolati adatok

Referenciaszám: 878938
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: +361 920 1341
E-mail: 00967@hr.dekra-arbeit.hu

Termeléstervező

Intelligens energiamegoldások gyártásában világelső partnerünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

·A termelés tervezése és ütemezése adott terv alapján

·A gyártási folyamatok napi monitorozása

·Anyagáeamlási rendszerek ismerete (ECO/DEV/BOM struktúrák)

·A termeléshez szükséges gyártási kapacitás tervezése, folyamatos ellenőrzése,

·Készlet/WIP szint monitorozása

·A gyártási folyamat koordinálása és a heti gyártási terv aktualizálása az anyagkészlet függvényében

·A gyorsítások kezelése és az ütemterv rangsorolása.

·Havi/heti/napi terv kiadása

·Riportok készítése

Elvárások:

Főiskolai végzettség

Minimum 2 év tervezési területen szerzett tapasztalat gyártási környezetben

Kiváló szervezési és interperszonális készségek.

Kiváló problémamegoldó képesség

Erős alkalmazkodási, tanulási képesség, logikus gondolkodás

Legalább középfokú angol nyelvtudás

Amit partnercégünk kínál

·Versenyképes bérezés

·Stabil, nemzetközileg elismert munkáltatói háttér

Munkavégzés helye

  • Zala megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a 00967@hr.dekra-arbeit.hu email címre.

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!