Kapcsolati adatok

Referenciaszám:
Kapcsolattartó: Pálinkás Mária
Telefon: +36304438039
E-mail: maria.palinkas@dekra-arbeit.hu

termelési adminisztrátor (Referencia szám: DEKRA846)

Autóipari beszállító partnerünk megbízásából

TERMELÉSI ADMINISZTRÁTORT

keresünk.

Főbb feladatok:

  • Munkaidő nyilvántartása a vállalati elektronikus rendszereinek alkalmazásával (beléptető rendszer, SAP, E-terminál).
  • A munkavállalók szabadság nyilvántartásának, engedélyezésének vezetése a vállalati elektronikus rendszereiben. (beléptető rendszer, SAP, E-terminál).
  • Rendkívüli munkavégzés adminisztrációja.
  • Dolgozók távollétének nyilvántartása.
  • Heti, napi statisztikák készítése a szakmai felelősségi kör szerint.
  • Kb. 400 fizikai dolgozóra vonatkozik a munkaidő/távollét nyilvántartás.
  • Ismernie és alkalmaznia kell a munkaidőre/távollétre és munkaidőkeret alkalmazására vonatkozó munkaügyi szabályokat.

Szükséges szakmai kompetenciák:

  • Középfokú iskolai végzettség (érettségivel).
  • Magas szintű MS Office alkalmazás (az excel programot gyakran kell használni a munkakör betöltése során).
  • Munkaügyi adminisztráció területén szerzett tapasztalat.
  • Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Szükséges személyes kompetenciák:

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Elemző gondolkodásmód
  • Képes az összefüggéseket felismerni a különböző elektronikus rendszerekben lévő nyilvántartásokban
  • Legyen jó csapatjátékos
  • Jó problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs készség

Pályázni fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a tanacsado2@dekra-arbeit.hu e-mail címen lehet.

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!