Kapcsolati adatok

Referenciaszám: 779378
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: 06 80 315 096
E-mail: 00889@hr.dekra-arbeit.hu

Telefonos ügyfélkapcsolati referens

Szeretnél bekerülni a banki szektorba? Úgy gondolod, hogy jól kommunikálsz és szeretsz telefonálni? Ha a válasz igen, akkor az alábbi pozíció Neked való!

Feladatok:

·         meglévő és potenciális ügyfeleket telefonon megkeresni ügyfél aktivizálás, értékesítés, valamint keresztértékesítés céljából

·         ügyfelek (lakossági, és vállalati) telefonon történő pontos, gyors kiszolgálása: információ szolgáltatása, tanácsadás

·         rendszeres továbbképzések és folyamatos szakmai támogatás mellett kiváló szakemberekkel dolgozni

·         kapcsolattartás a társosztályokkal

·         riportok készítése

Elvárások:

·         kiválóan kommunikálsz, ugyanakkor képes vagy figyelmesen hallgatni

·         dinamikus és talpraesett személyiség vagy, akit szabálykövetés jellemez

·         ösztönöz, ha jobb teljesítménnyel magasabb jövedelmet érhetsz el

·         rutinszerűen és gyorsan használod a számítógépet

·         legalább középfokú végzettséged van

·         stressztűrő-képességed magas

Előnyt jelent:

·         felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség

·         magabiztos, középfokú angol nyelvtudás

Amit partnerünk kínál Neked:

·         fejlődési és előrelépési lehetőség bankon belül

·         fiatalos, lendületes csapat és munkakörnyezet

·         teljesítményt ösztönző jutalékrendszer

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, várjuk önéletrajzodat az alábbi e-mail címre:

00889@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!