Kapcsolati adatok

Referenciaszám: DEKRA2691
Kapcsolattartó: Pálinkás Mária
Telefon:
E-mail: tanacsado2@dekra-arbeit.hu

LEAN mérnök

Közép-Magyarországi telephellyel rendelkező, fémbútor alkatrészeket gyártó partnercégünk számára keresünk

LEAN mérnök

(referenciaszám: DEKRA2691)
Munkatársat

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 2-5 éves releváns mérnöki tapasztalat
  • Társalgási szintű NÉMET nyelvtudás
  • LEAN bevezetésében való jártasság

Az új kolléga feladatai lesznek:

  • Folyamatfejlesztési lehetőségek feltárása
  • Hatékonyságnövelő módosítások végrehajtása a LEAN elvek szerint
  • Anyagfelhasználás optimalizálása, selejt mennyiségének csökkentése
  • Javaslatok készítése
  • Termelési oldalról részvétel az SAP fejlesztését célzó projektekben

Amit partnerünk kínál:

  • Versenyképes fizetés
  • Kreatív, kihívásokkal teli feladatok

Munkavégzés helye:

Táborfalva (Pest megye)

A megbízás határozott időre szól, amelynek időtartama: 6 hónap

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük szakmai önéletrajzát és motivációs levelét bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre küldje el minél hamarabb: tanacsado2@dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!