Kapcsolati adatok

Referenciaszám: b4848b
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: +36 1 920 1341
E-mail: klaudia.csoli@dekra.com

Szerszámmérnök

Autóiparban gyártó tevékenységet folytató partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Projektfázisban a szerszámpróbák koordinálása, azok gyártásának előkészítése
  • Egyeztetés műszaki és mintagyártás kapcsán a beszállítókkal
  • Az új szerszámok validációja és átadása szériagyártásra
  • Széria szerszámok folyamatos fejlesztése és hatékonyságuk növelésének támogatása
  • Belső változási kérelmek indítása, követése, akcióterv készítése a szerszám szériagyártásba való bevezetésére vonatkozóan
  • Szerszámspecifikáció elkészítése
  • Karbantartási terv felépítése

Elvárások

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Hasonló területen szerzett legalább 3-5 év releváns munkatapasztalat
  • Cad/Cam szoftver ismerete
  • Képlékeny alakítási ismeretek
  • Angol vagy német nyelv magabiztos használata szóban és írásban
  • Jó kommunikációs készség és projektszemlélet
  • Jó problémamegoldó, kreatív, flexibilis hozzáállás
  • Előny: présüzemi munkatapasztalat

Amit partnerünk kínál:

  • Stabil, folyamatosan fejlődő és terjeszkedő munkáltatói háttér
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

  • Szekszárd

Amennyiben hirdetésünk elnyerte tetszését, várjuk fényképes önéletrajzát bérigénnyel megjelölve az alábbi e-mail címre:

00926@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!