Kapcsolati adatok

Referenciaszám: 9931b5
Kapcsolattartó: Tompos Violetta
Telefon: 06709058243
E-mail: violetta.tompos@dekra.com

Szerelő

Hazai és nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező erősáramú berendezések vizsgálatával foglalkozó partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Szerelő

Főbb feladatok (csapatban történő munkavégzés):

  • A vizsgálati próbatárgyak előkészítésében való részvétel
  • Áramköri kötések, elrendezések kialakítása
  • A vizsgálóberendezések karbantartási, szerelési, bővítési munkáiban való részvétel
  • A berendezések ellenőrzése során észlelt meghibásodások jelentése
  • Finommechanikai szerelési feladatok elvégzése

Betöltés feltételei:

  • Minimum középfokú végzettség (villanyszerelő, vagy hasonló pl. erősáramú végzettség)
  • Jó fizikum, terhelhetőség
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat

Előny:

  • Targonca vezetői és/vagy egyéb gépkezelői jogosítvány és gyakorlat
  • Alap szintű angol nyelvtudás

Munkavégzés jellege, helye:

  • Heti 40 órás munkarend (Túlóra, hétvégi munka előfordulhat)
  • Budapest XV. kerület

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafetéria, bónusz

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését: 00977@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!