Kapcsolati adatok

Referenciaszám: DEKRA820
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: 06 80 315 096
E-mail: dekra120820@hr.dekra-arbeit.hu

Szállítmányozási fuvarszervező- angol vagy német nyelvtudással (Referencia szám: DEKRA820)

Nemzetközi szállítmányozással foglalkozó partnercégünk számára keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióra:

SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI FUVARSZERVEZŐ - angol vagy német nyelvtudással (DEKRA820)

Feladatok

  • Nemzetközi közúti fuvarok szervezése, lebonyolítása, után követése
  • Ügyfélkör kiépítése, forgalom növelése, új megbízók akvirálása;
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, alvállalkozókkal;
  • Árajánlatok összeállítása, letárgyalása;
  • Kalkulációk készítése;
  • Reklamációk kezelése;
  • Fuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése, pontos adminisztrálása.

Elvárások

  • Biztos, tárgyalási szintű angol vagy német nyelvtudás;
  • Minimum középfokú végzettség (logisztikai vagy külkereskedelmi terület);
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Stressz-tűrő képesség;
  • Értékesítői véna
  • Problémamegoldó- és szervező készség

Előnyt jelent

  • Fuvarozási és/vagy szállítmányozási területen szerzett tapasztalat;
  • Felsőfokú gazdasági, logisztikai végzettség;
  • Egyéb idegen nyelv tárgyalási szintű ismerete

Amit partnercégünk kínál:

  • Stabil munkáltatói háttér,
  • Hosszú távú lehetőség
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Versenyképes fizetés, bónusz

Munkavégzés helye: Budapest XXIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát bérigénye megjelölésével az alábbi e-mail címre: dekra120820@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!