Kapcsolati adatok

Referenciaszám:
Kapcsolattartó: Mészáros Tamás
Telefon: +3680315096
E-mail: 00856@hr.dekra-arbeit.hu

SMT gépkezelő

Partnercégünk megbízásából keresünk új kollégákat SMT operátor/gépkezelő

munkakörbe:

Feladatok:

·         SMT gépek betanított kezelése a mindenkori előírások szerint

·         A megfelelő minőségű és mennyiségű termék gyártása a mindenkor érvényes           munkautasításban előírt folyamatok szerint

·         A hatékonysági mutatóinak teljesítése a lehető legkevesebb selejt keletkezésével

·         A munkavédelmi utasítások betartása

Elvárások:

·         8 általános iskolai végzettség

·         Folyamatos műszakrend vállalása

·         Megbízhatóság

·         Kiváló látás

Amit kínálunk:

·         Belépési bónusz

·         Kiemelkedő alapbér + bónusz + cafeteria

·         Ingyenes szállás

·         Jól tervezhető munkaidő

·         Céges buszjáratok

Érdeklődni a 0680-315-096-os telefonszámon vagy személyesen az alábbi címen lehet:

DEKRA Arbeit Magyarország Kft.

1062 Budapest, Andrássy út 97.

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk: 00856@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!