Kapcsolati adatok

Referenciaszám: fc7c61
Kapcsolattartó: Balogh Boglárka
Telefon: 06709058243
E-mail: 00962@hr.dekra-arbeit.hu

Senior karbantartó technikus

Megújuló energiaforrással foglalkozó nemzetközi partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

A leendő kolléga feladatai lesznek:

·Részvétel a meghibásodások elemzésében és megoldásában

·Javaslatok tétele a hatékonyság növelése és az állásidő csökkentése érdekében

·Részvétel a gyártósorok fejlesztésében, konfigurációjában és üzemeltetésében

Elvárások:

·Szakirányú végzettség (mechatronikai terület)

·Legalább 2 év automata gépek üzemeltetésében és/vagy szervizelésében szerzett tapasztalat

·Önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség

·Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt

·Előny: Gépészeti tervezésben szerzett tapasztalat

Amit partnercégünk kínál

·Versenyképes bérezés

·Stabil, nemzetközileg elismert munkáltatói háttér

Munkavégzés helye

  • Zala megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a email címre.

00962@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!