Kapcsolati adatok

Referenciaszám:
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: 06 80 315 096
E-mail: 00884@hr.dekra-arbeit.hu

Sales Manager

Háztartási termékek nagykereskedelmi forgalmazásával foglalkozó nemzetközi partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

 ÉRTÉKESÍTÉSI MANAGER

A leendő kolléga feladatai lesznek

·         terepen történő piacfeldolgozás, minimum heti 2-3 alkalommal;

·         piackutatás végzése, kapcsolattartás, megbeszélések lefolytatása és közvetítés a szerződések megkötésénél a vevőkkel;

·         a meglévő és potenciális új vevők feltárása, valamint a szervizek anyagi helyzetének feltérképezése

·         a jobb üzleti eredmények elérése érdekében a vevőkkel kapcsolatosan tevékenységek javasolása és azokat végrehajtása;

·         vevői hálózatok létrehozása;

·         gondoskodás az értékesítés feltételeiről, az Ügyfél-karton létrehozása;

·         gondoskodás az áruk időbeli kiszállításáról a vevőknek;

·         írásos kapcsolattartás a vevők és a Társaság Kereskedelmi részlege között;

·         gondoskodás a megrendelt áru időben történő kiszámlázásáról és a követelések behajtásáról;

·         javaslattétel az üzleti tervre vonatkozóan és felelősségvállalás annak végrehajtásáért és realizálásáért;

Elvárások

·         aktív, magabiztos, ANGOL nyelvtudás szóban és írásban

·         középfokú vagy felsőfokú gazdasági végzettség

·         legalább 5 év releváns tapasztalat értékesítésben

·         B kategóriás jogosítvány

·         számítógépes ismeretek

·         önálló munkavégzés

·         utazás vállalása heti 2-3 alkalommal

Amit partnercégünk kínál

·         kellemes munkakörnyezet

·         fejlődési lehetőség

·         izgalmas, kreativitást igénylő, kihívásokkal teli munkakör

Munkavégzés helye

·         Budaörs

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a 00884@hr.dekra-arbeit.hu email címre.

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!