Kapcsolati adatok

Referenciaszám: b5a9c9
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: +36 1 920 1341
E-mail: klaudia.csoli@dekra.com

Recruiter

Bővülő csapatunk új tagját keressük egy dinamikus személyiségű, motivált

RECRUITER

munkatárs személyében

Elvárások:

  • HR területhez kapcsolódó végzettség, HR és/vagy ügyfélszolgálathoz kötődő gyakorlati tapasztalat
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Magabiztos felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Határozott, proaktív, önálló személyiség
  • Hatékony problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • HR szolgáltatói oldalon szerzett tapasztalat
  • HR területen szerzett diploma, vagy egyéb munkaügyi végzettség
  • Tapasztalat, vagy érdeklődés ügyfélkezelés és értékesítés iránt

Az új kollégánk feladatai lesznek:

  • Munkaerő toborzása fizikai- és szellemi pozíciókra
  • Álláshirdetések és közösségi média posztok készítése, megjelentetése
  • Adatbáziskeresések lebonyolítása
  • Toborzási stratégia folyamatos alakítása az egyes megbízások teljesítése érdekében
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, beszállítókkal, jelöltekkel és munkavállalókkal
  • Adminisztratív feladatok

Munkavégzés helye:

  • Budapest V. kerület

Önéletrajzokat, bérigény megjelölésével, az alábbi e-mail címre várjuk:

00927@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!