Kapcsolati adatok

Referenciaszám: 666441
Kapcsolattartó: Szabó Adrienn
Telefon: 06709058243
E-mail: adrienn.szabo@dekra.com

Raktári munkatárs

Fémiparban gyártó tevékenységet folytató partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Anyagáramlás termelési igényeknek megfelelő biztosítása és az ehhez tartozó adminisztráció ellátása
  • Áruk, anyagok átvétele, ellenőrzése
  • Megfelelő raktári rendtartás biztosítása a különböző anyagok és gyártmányok tekintetében
  • A kiszállítandó áru korszerű és szabályszerű előkészítése a belső szabályozásnak és vevői követelményeknek megfelelően
  • Aktív együttműködés a raktári folyamatok fejlesztésében és javításában

Elvárások

  • Targoncavezetői jogosítvány, OKJ bizonyítvány
  • Legalább 3 év releváns raktári tapasztalat
  • Előny: vállaltirányítási rendszer ismerete

Amit partnercégünk kínál:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil munkáltatói háttér
  • Ösztönző bérrendszer

Munkarend

  • Több műszakos munkarend

Munkavégzés helye

  • Szekszárd

Amennyiben hirdetésünk elnyerte tetszését, várjuk jelentkezését az alábbi elérhetőségeken.

Telefonszám: +36 70 905 8243

Önéletrajzzal a következő e-mail címen: 00919@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!