Kapcsolati adatok

Referenciaszám: db4446
Kapcsolattartó: Szabó Adrienn
Telefon: 06709058243
E-mail: adrienn.szabo@dekra.com

Raktári karbantartó munkatárs

Építőiparban betonelemek gyártásával foglalkozó partnercégünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Kisebb karbantartási és hibaelhárítási feladatok elvégzése
  • Tervszerű, megelőző karbantartások végrehajtásának segítése, helyszíni támogatása
  • Eseti javítások elvégzése
  • Hibajelentések kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Szakmunkás végzettség
  • Megbízhatóság, pontos munkavégzés
  • Önálló gondolkodás
  • Rugalmas, precíz, lendületes munkavállaló
  • Előny: targoncavezetői jogosítvány, tapasztalat

Amit partnercégünk kínál

  • Versenyképes jövedelem
  • 1 műszakos munkarend

Munkavégzés helye: Pest megye, Sóskút

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését önéletrajzzal a következő e-mail címen: 00920@hr.dekra-arbeit.hu, vagy a +36 70 905 8243-as telefonszámon!

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!