Kapcsolati adatok

Referenciaszám: 4662bb
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon:
E-mail: klaudia.csoli@dekra-arbeit.hu

Pénzügyi/ pénztáros munkatárs

Városüzemeltetéssel foglalkozó partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

A leendő kolléga feladatai lesznek:

  • A pénztárban tartott készpénz előírás szerinti kezelése és megőrzése, valamint a pénztárral kapcsolatos nyilvántartások és elszámolások vezetése.
  • Szállítói készpénzes számlák pénzügyi iktatása, érvényesítése, szerződés szerinti, és számviteli ellenőrzése, alátámasztó bizonylatok vizsgálata
  • Banki tranzakciók napi szintű követése, nyilvántartása, bankcsomagok feltöltése a terminálba, utalás előkészítése.
  • A HR részéről megrendelt utalványok, bérletek, cafetéria átvétele, ellenőrzése, kiosztása, nyilvántartása.
  • A napi főpénztár ellenőrzése, bevételének/kiadások nyilvántartásba vétele.
  • Pénztárt érintő számviteli bizonylatok digitalizálása, könyvelésre való előkészítése.
  • Kintlévőségkezelés munkájának napi szintű támogatása, azokhoz pénzügyi adatszolgáltatás.
  • Pénzügyi kimutatások elkészítése
  • Kapcsolattartás szerződött partnerekkel, és a társosztályokkal.

Elvárások:

  • Legalább középfokú pénzügyi végzettség
  • Hasonló munkakörben eltöltött 2-3 év gyakorlat
  • Megbízhatóság és önálló munkavégzés
  • Képesség a csapatmunkára
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Előny: könyvelői végzettség, kontrolling területen eltöltött gyakorlat

 Amit partnercégünk kínál

  •   Stabil munkahely
  •   Támogató csapat
  •            Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

  • Budapest XIV. kerület

Munkavégzés ideje: Teljes munkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a 00904@hr.dekra-arbeit.hu email címre.

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!