Kapcsolati adatok

Referenciaszám: bee9c1
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: 06 80 315 096
E-mail: 00890@hr.dekra-arbeit.hu

Pénzügyi munkatárs

Városüzemeltetéssel foglalkozó partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

A leendő kolléga feladatai lesznek:

·         Számlázás

·         Folyószámla analitikák kezelése

·         Pénzforgalmi tranzakciók nyilvántartása

Elvárások:

·              Középfokú iskolai végzettség

·              Felhasználói szintű Microsoft Office ismeret

·              Pénzügy, számlázás területén szerzett legalább 1 éves tapasztalat

·              Előny: ZAFIR, LIBRA programok ismerete

·              Pontos, precíz munkavégzés

 Amit partnercégünk kínál

·         Stabil munkahely

·         Támogató csapat

·         Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

  • Budapest XIV. kerület

Munkavégzés ideje: Teljes munkaidő, napi 8 óra

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a 00890@hr.dekra-arbeit.hu email címre.

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!