Kapcsolati adatok

Referenciaszám: bee9c1
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: + 36 1 920 1341
E-mail: 00890@hr.dekra-arbeit.hu

Pénzügyi munkatárs

Városüzemeltetéssel foglalkozó, önkormányzati tulajdonú partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

A leendő kolléga feladatai lesznek:

  • Szállítói számlák iktatása, érvényesítése
  • Szállítói számlák igazolási folyamatának nyomon követése
  • Számlák visszaküldésével kapcsolatos feladatok ellátása
  • Iratkezelés, iktatás, bizonylatok digitalizálása, számviteli szoftver kezelése
  • Pénzügyi kimutatások elkészítése
  • Riportok, kimutatások készítése

Elvárások:

  • Középfokú pénzügy, számviteli végzettség
  • Hasonló munkakörben eltöltött 1-3 év gyakorlat
  • Megbízhatóság és önálló munkavégzés
  • Excel tudás
  • Előny: LIBRA program ismerete

Amit partnercégünk kínál

  • Stabil munkahely
  • Támogató csapat
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

  • Budapest XIV. kerület

Munkavégzés ideje: Teljes munkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a 00890@hr.dekra-arbeit.hu email címre.

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!