Kapcsolati adatok

Referenciaszám:
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: +36 1 920 1341
E-mail: dekra120761@hrszoftver.hu

Pénzügyi munkatárs (DEKRA761)

Logisztika területén piacvezető partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

(Ref.: DEKRA761)

A leendő kolléga feladatai lesznek

  • Partnerek tevékenységének pénzügyi operációja
  • Kiszámlázandó, fizetendő tételek kezelése
  • Szállítóktól érkező adatok feldolgozása, ellenőrzése

Elvárások

  • Aktív, magabiztos, legalább középfokú AKTÍV ANGOL nyelvtudás szóban és írásban
  • Felsőfokú pénzügyi végzettség
  • 1-2 év releváns tapasztalat pénzügyi területen
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek, erős Excel tudás
  • Pályakezdők, vagy maximum 1-3 év tapasztalattal rendelkezők jelentkezését várjuk

Előny

  • Második nyelv legalább középfokú ismerete (spanyol, német, francia)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Oracle program ismerete

Amit partnercégünk kínál

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fiatalos csapat, kellemes munkakörnyezet
  • Stabil munkáltatói háttér

Munkavégzés helye

  • Budapest, IX. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el fényképes önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a dekra120761@hrszoftver.hu email címre.

JELENTKEZÉSE TÁRGYÁBAN, KÉRJÜK, MINDEN ESETBEN TÜNTESSE FEL A POZÍCIÓ REFERENCIASZÁMÁT!

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!