Kapcsolati adatok

Referenciaszám: 76d4ec
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon:
E-mail: klaudia.csoli@dekra.com

Pénzügyi (kontrolling) munkatárs

Városüzemeltetéssel foglalkozó partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

PÉNZÜGYI (KONTROLLING) MUNKATÁRS

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

·Szerződésekkel kapcsolatos előlegbekérők, elszámolások, adatszolgáltatások elkészítése, változások nyomon követése, bázis-terv-tény adatbázisának kialakítása, naprakész figyelemmel követése

·Alvállalkozói számlák nyilvántartása

·Eseti projektek kontrolling-kimutatása

·Bonyolító keretszerződés kontrolling-kimutatása

·Szállítói számlákhoz költségek felosztása, új elszámolási rendszer kiépítésében való aktív részvétel, azok nyilvántartása, és naprakész vezetése

·Eltéréselemzés, költségkontrolling, szűk keresztmetszetek vizsgálata, támogató bázis-rendszerek felkutatása

·Közbeszerzéses partnerek listájának folyamatos aktualizálása, költségkontrolling kialakítása

Elvárások:

·Felsőfokú végzettség (pénzügyi vagy gazdasági)

·Pénzügyi területen / kontrollingos pozícióban szerzett min. 1-3 év tapasztalat

·Precizitás, csapatban való együttműködés képessége

·Önálló, pontos munkavégzés

·Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Előnyök:

·Államháztartási számvitelben szerzett gyakorlat előnyt jelent

·Libra program ismerete

·Excel magas szintű ismerete

Amit partnercégünk kínál

·Stabil munkahely

·Támogató csapat

·Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

  • Budapest XIV. kerület

Munkavégzés ideje: Teljes munkaidő, napi 8 óra

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a 00933@hr.dekra-arbeit.hu email címre.

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!