Kapcsolati adatok

Referenciaszám:
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: 06 80 315 096
E-mail: dekra@dekra-arbeit.hu

Telefonos értékesítő

Magyarországon az egyik legnagyobb élelmiszeriparban tevékenykedő gyártó cég megbízásából keresünk új kollégákat az alábbi munkakörbe:

Értékesítő telesales területen

Feladatok:

·         Telefonos értékesítés (partnerek megkeresése híváslista alapján, beérkező hívások fogadása, termékek és akciók ajánlása)

·         Vevői, fogyasztói és az értékesítési hálózatból érkező észrevételek és panaszok rögzítése és továbbítása

·         A rögzített panaszokra, problémákra a megoldás megkeresése, a megoldás nyomon követése

·         Megrendelések feldolgozása és továbbítása a logisztikai szolgáltatóknak

·         A munkaköréhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok teljes körű ellátása

Elvárások:

·         Legalább középfokú végzettség (előny közgazdasági vagy kereskedelmi végzettség)

·         Office programok magas szintű ismerete (excel, word)

·         1-2 év releváns tapasztalat ügyfélszolgálati és/vagy telefonos értékesítési területen

·         Kiváló kommunikációs készség

Előny:

·         Alapfokú angol nyelvismeret

·         SAP program ismerete

Amit partnercégünk kínál:

·         Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy elismert piacvezető multinacionális FMCG vállalatnál

·         Jó hangulatú munkakörnyezet, valódi csapat

·         Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát bérigénye megjelölésével az alábbi e-mail címre:

00808@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!