Kapcsolati adatok

Referenciaszám: ee603b
Kapcsolattartó: Balogh Boglárka
Telefon: 06709058243
E-mail: 00954@hr.dekra-arbeit.hu

Operátor

Fémiparban gyártó tevékenységet folytató partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

OPERÁTOR

Feladatok:

·Az autóalkatrészek összeszereléshez szükséges anyagok előzetes minőségvizsgálata, hogy a szerelés csak hibátlan alapelemekkel történjen.

·Hibás alapanyag esetén a minőségellenőrzés azonnali értesítése

·A termékekkel és hibákkal kapcsolatos dokumentáció vezetése

·A termékek előírás szerint címkézése

Elvárások:

·Általános iskolai végzettség, (szakiskola előny)

·Megbízhatóság

·Fémtechnológiai autóipari tapasztalat előny

Munkarend:

·3 műszakos munkarend

Amit kínálunk:

·Stabil munkaviszony

·Cafeteria

·Nemzetközi vállalati környezet

·Jó munkakörülmények, kiváló munkahelyi légkör

·Dinamikusan fejlődő vállalat

Amennyiben hirdetésünk elnyerte tetszését, várjuk jelentkezését az alábbi elérhetőségeken.

Telefonszám: +36 70 905 8243

Önéletrajzzal a következő e-mail címen: 00954@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!