Kapcsolati adatok

Referenciaszám: 47f16d
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon:
E-mail: klaudia.csoli@dekra.com

Oktatásszervező adminisztrátor

Oktatásszervező-adminisztrátor

Feladatok:

  • Az iskolarendszeren kívüli felnőttképzés szervezése, lebonyolításának irányítása és e tevékenységgel kapcsolatos adminisztratív feladatok teljesítése a mindenkor érvényes jogszabályok maradéktalan betartásával a részére meghatározott képzésekre kiterjedően, ezen belül különösen:
  • a tanfolyamok indításához szükséges tárgyi feltételek biztosítása
  • megrendelések elküldése, kapcsolódó problémák kezelése;
  • tanfolyam órarendjének elkészítése;
  • tanfolyamok indítási dokumentációjának összeállítása;
  • hallgatói, vevői kapcsolattartás;
  • vevőszolgálati és panaszkezelési rendszer működtetése;
  • közreműködés az OKJ-s tanfolyamok vizsgáinak előkészítésében; és az OKJ-s tanfolyamok szakmai vizsgáin jegyzői feladatot lát el;
  • felsorolt feladatokhoz tartozó adminisztráció ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Felnőttképzésben szerzett minimum 3 éves tapasztalat,
  • Adatrögzítés, adatbázisok és dokumentumok kezelésében szerzett tapasztalat;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • FIR, FAR és/vagy Pallasz rendszer ismerete
  • Nagyfokú precizitás;
  • Jó problémamegoldó-és önálló munkavégzésre való képesség.

Amit kínálunk

·Szakmai fejlődési lehetőség

·Stabil munkahely

MUNKAVÉGZÉS HELYE: 1158 Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát a megadott e-mail címre: 00931@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!