Kapcsolati adatok

Referenciaszám: 896efa
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: +36 1 920 1341
E-mail: klaudia.csoli@dekra.com

Műszaki referens

Városüzemeltetéssel foglalkozó, önkormányzati tulajdonú partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok:

  • az ingatlanok üzemeltetőivel, használóival történő kapcsolattartás
  • a tervezett beruházások műszaki tartalmának meghatározása és tervdokumentációk készítése végett szerződött szakági tervezőkkel történő egyeztetés
  • a kivitelezési munkák megrendeléséhez árajánlatok bekérése szakcégektől
  • a szükséges Vállalkozási Szerződések tartalmi előkészítése
  • a kivitelezési munkák ütemének, készültségi fokának helyszíni ellenőrzése
  • kapcsolattartás a beruházások során érintett hatóságokkal

Elvárások:

  • legalább építőipari technikusi végzettség műszaki végzettség (magasépítő, vagy épületgépész technikus);
  • jó kommunikációs készség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • hasonló munkakörben szerzett gyakorlat;
  • előny: közszolgáltatásban szerzett tapasztalat
  • előny: TERC költségvetési program, AUTOCAD/ARCHICAD programismeret

Amit partnercégünk kínál

  • stabil munkahely
  • támogató csapat
  • fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

  • Budapest XIV. kerület
  • rugalmas munkavégzési hely (a kerületen belül)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a 00945@hr.dekra-arbeit.hu email címre.

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!