Kapcsolati adatok

Referenciaszám: cc0b2e
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: +36 1 920 1341
E-mail: 00950@hr.dekra-arbeit.hu

Műszaki koordinátor

Német érdekeltségű bevásárlóközpontok, irodaházak és speciális ingatlanok tervezésével,

bérbeadásával és menedzselésével foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Elvárások:

  • Középfokú vagy technikusi műszaki végzettség
  • Minimum 2-3 év releváns hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes aktív angol nyelvtudás
  • MS Office program ismerete
  • Kiváló műszaki érzék, műszaki rajzok, tervek értelmezése

Feladatok:

  • Bérleti szerződések kezelésével kapcsolatos feladatokat ellenőrzése és nyomon követése
  • Változások naprakészen tartása a One Note rendszerben
  • Napi szintű együttműködés a bérlő és a műszaki osztállyal
  • Teljeskörű kapcsolattartás az új és meglévő bérlőkkel, kivitelező céggel és tervezőkkel
  • Biztosítások, digitális műszaki dokumentációk kezelése
  • Részvétel az új helyiségek tervezésének ellenőrzési és jóváhagyási folyamatában
  • Munkavállalási engedélyek kezelése, sprinkler és tűzvédelmi rendszerek telepítésének felügyelete

Amit partnercégünk kínál:

  • Stabil vállalati háttér
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség

Munkavégzés helye: Budapest X. kerület

Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el bérigény megjelölésével, fényképpel ellátott önéletrajzát a következő e-mail címre:

00950@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!