Kapcsolati adatok

Referenciaszám: 0d5692
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: +36 80 315 096
E-mail: 00903@hr.dekra-arbeit.hu

MŰSZAKI FELMÉRŐ

Városüzemeltetéssel foglalkozó partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

MŰSZAKI FELMÉRŐ - MAGAS/MÉLYÉPÍTŐ TECHNIKUS

A leendő kolléga feladatai lesznek:

·         Az adott ingatlan pontos alaprajzának elkészítése.

·         Az ingatlan állapotának felmérése, fotódokumentáció készítése és az állapotfelmérésről jegyzőkönyv elkészítése.

·         A rendeltetésszerű használathoz szükséges helyreállítási munkák meghatározása és erről, TERC költségvetés készítése.

Elvárások:

·         Legalább középfokú építészeti, technikusi végzettség

·         ARCHICAD, vagy más tervezőprogram ismerete

·         TERC költségvetés tervező program ismerete

·         Precizitás, együttműködés

·         Önálló munkavégzés, terhelhetőség

  ·Előny: közigazgatásban, ingatlanhasznosításban szerezett tapasztalat

 Amit partnercégünk kínál

·         Stabil munkahely

·         Támogató csapat

·         Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

  • Budapest XIV. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a 00903@hr.dekra-arbeit.hu email címre.

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!