Kapcsolati adatok

Referenciaszám:
Kapcsolattartó:
Telefon:
E-mail: 00794@hr.dekra-arbeit.hu

Műszaki előkészítő

Szeretnéd magad kipróbálni egy belső építészettel foglalkozó nemzetközi cégnél változatos, kihívást jelentő munkakörben, ahol lehetőséged van tudásod gyarapítására egy fiatalos, energikus csapat tagjaként, mint

és megfelelsz az alábbi követelményeknek

Elvárások

  • Legalább középfokú műszaki/kereskedelmi végzettség
  • Értékesítésben szerzett legalább 2 év szakmai tapasztalat
  • "B" kategóriás vezetői engedély
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Megbízható, megnyerő személyiség, határozott fellépés
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Proaktív személyiség
  • Megbízhatóság
  • Kiváló, tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Feladatok

  • Potenciális ügyfelek aktív megkeresése
  • Új üzleti lehetőségek felkutatása
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfélkörrel
  • Egyedi árajánlatok és szerződések elkészítése
  • Projektek végigkövetése, az ajánlattételtől a megvalósulásig
  • Versenytársak, trendek figyelése
  • Partnerek rendszeres látogatása, reklamációkezelés
  • Beszámolók, riportok készítése a vezetőség felé

Előnyök

  • Meglévő, aktív kapcsolatrendszer építőipari területen
  • Felsőfokú végzettség

 Munkavégzés helye

  • Budapest és környéke

Amit kínálunk

  • Bejelentett, főállású munkaviszony
  • Változatos projektekben való részvétel lehetősége
  • Fiatalos, dinamikus csapat

 Várjuk önéletrajzod a fent megjelölt referenciaszám megadásával az alábbi e-mail címre:

00794@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!