Kapcsolati adatok

Referenciaszám: f2de38
Kapcsolattartó: Szabó Adrienn
Telefon: 06709058243
E-mail: adrienn.szabo@dekra.com

Minőségellenőr

Fémiparban gyártó tevékenységet folytató partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Termékellenőrzés - mechanikai mérések/vizsgálatok elvégzése
  • Termékek minősítése a specifikációk alapján
  • Szerszámpróbakor a gyártott mintadarabok minősítése
  • Szériagyártás felszabadítása, az előírt gyakoriságú ellenőrzések elvégzése, dokumentálása
  • Minőségellenőrzési dokumentációk kezelése
  • Termékauditok végrehajtása
  • Szakítógép kezelés
  • 3D mérőgép kezelés

Elvárások

  • Középfokú végzettség, technikusi előny
  • Mérőeszközkezelés
  • MSA elvégzése
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Statisztikai folyamatszabályozási ismeretek (SPC)
  • Auditismeretek
  • Termékismeret (autóipar, fém alkatrészek)

Amit partnercégünk kínál:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil munkáltatói háttér
  • Ösztönző bérrendszer

Munkarend

  • Több műszakos munkarend

Munkavégzés helye

  • Szekszárd

Amennyiben hirdetésünk elnyerte tetszését, várjuk jelentkezését az alábbi elérhetőségeken.

Telefonszám: +36 70 905 8243

Önéletrajzzal a következő e-mail címen: 00922@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!