Kapcsolati adatok

Referenciaszám:
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon:
E-mail: dekra120705@hrszoftver.hu

CNC Marós (DEKRA705)

Csepeli szerszámgyártó partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióra:

CNC Marós

(DEKRA705)

Főbb feladatok:

  • 3 és/ vagy 5 tengelyes CNC HEIDENHAIN illetve Fanuc CNC megmunkáló központ kezelése
  • Szerszámok, valamint ezek alkatrészeinek gyártása
  • Gépbeállítás
  • Dokumentálás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú CNC forgácsoló végzettség
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • CAD ismeret
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Gyors problémamegoldó képesség

Amit partnercégünk kínál:

  • Versenyképes jövedelem, bér megegyezés szerint
  • Stabil háttér
  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

  • MOLDPROG Kft., Budapest, 21. kerület

Bővebb felvilágosítást az alábbi telefonszámon kérhet: +36 30 9 724724, +36 1 427 00 00

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát bérigénye megjelölésével az dekra120705@hrszoftver.hu email címre.

JELENTKEZÉSE TÁRGYÁBAN KÉRJÜK, MINDEN ESETBEN TÜNTESSE FEL A POZÍCIÓ REFERENCIASZÁMÁT!

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!