Kapcsolati adatok

Referenciaszám: 2e5143
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: +36 1 920 1341
E-mail: klaudia.csoli@dekra.com

Minőségbiztosítási mérnök

Autóipari fém alkatrészek gyártásával foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Feladatok:

·Mérési módszerek, mérőeszközök meghatározása, részvétel az FMEA folyamat fejlesztésében

·Mérő- és ellenőrző eszközök felügyelete, jóváhagyása

·Ellenőrzési tervek fejlesztése, ellenőrzési módszerek meghatározása, fejlesztési programok jóváhagyása

·Termékekkel és termelési folyamatokkal kapcsolatos minőségirányítási feladatok ellátása

·8D riportok készítése és küldése a vevőknek, beszállítóknak

·Akciótervek kidolgozása a költségcsökkentés érdekében, selejtmanagement

·Részvétel a folyamatfejlesztésben a termékbevezetés után

·A minőségirányítási részlegen és a termelésben dolgozók képzése minőségirányítással összefüggő témákban

·A minőségirányítási rendszer ISO/TS 16949:2002 szerinti működtetése és a vonatkozó dokumentáció karbantartása

·Belső folyamat auditok megvalósítása, a javító-helyesbítő intézkedések, meghatározása, felügyelete

·Vevői, felülvizsgálati és tanúsító auditokon való részvétel

Elvárások:

·Főiskolai vagy egyetemi műszaki végzettség

·Általános hibafeltáró rendszerek, ellenőrzési elemek és tesztek ismerete

·A termékbevezetés minőségét befolyásoló szempontok általános ismerete

·ISO/TS szabvány ismerete

·8D rendszerek ismerete (8D tanfolyam vagy tapasztalat)

·Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

·ISO 14001 ismeretek

·Hasonló munkakörben szerzett 2-5 éves szakmai tapasztalat

·Autóipari gyártás területén szerzett szakmai tapasztalat

Amit partnerünk kínál:

·Stabil munkáltatói háttér

·Hosszútávú munkalehetőség

·Versenyképes jövedelem

Munkavégzés hely: Szolnok

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését várjuk fényképpel, bérigénnyel ellátott önéletrajzát az alábbi e-mail címre: 00925@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!