Kapcsolati adatok

Referenciaszám: 6c6713
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: + 36 1 920 1341
E-mail: 00968@hr.dekra-arbeit.hu

Marketing koordinátor (Budapest XV.)

Cégcsoportunk felnőttképzéssel foglalkozó üzletágának marketing csapatába keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Marketing koordinátor

Feladatok:

·Közösségi oldalak, weboldalak tartalmának kezelése

·SEO feladatok ellátása

·Blogbejegyzések tervezése, írása

·A cég PR megjelenéseinek kezelése

·Online és Offline hirdetések készítése, frissítése

·Vállalati rendezvények előkészítése, levezénylése, dokumentálása (anyagok előkészítése/műsorvezetés/levezetés/fotózás/cikkírás)

·Új marketing ötleteket

·Kapcsolattartás az ügynökségekkel, társosztályokkal

Elvárások:

·Felsőfokú szakirányú végzettség

·2-5 év releváns szakmai tapasztalat

·Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban (napi szintű használat)

·MS Office ismerete (Word, Excel, Outlook, PowerPoint, stb.),

·Google Analytics, Google Ads, Facebook Business felületek kezelésének ismerete

·Önálló munkavégzés, döntéshozatal, felelősségteljes viselkedés

·Kreativitás, proaktivitás

Előny:

·Canva képszerkesztő program ismerete

·SalesForce, vagy hasonló CRM rendszer ismerete

·Közösségi média menedzsment program ismerete

·Google Cégem, vagy Google Search Console ismerete

·Német nyelvtudás

·B kategóriás gépjárművezetői engedély

Amit kínálunk:

·Stabil, hosszú távú munkalehetőség

·Cafeteria, egészségbiztosítás és lehetőség éves bónuszra

·Szakmai fejlődési lehetőség, képzések támogatása

·Nemzetközi projektekben való részvétel

·Home office lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, XV. kerület

Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el bérigény megjelölésével, fényképpel ellátott önéletrajzát a következő e-mail címre: 00968@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!