Kapcsolati adatok

Referenciaszám: 4cbab3
Kapcsolattartó: Balogh Boglárka
Telefon: + 36 1 920 1341
E-mail: 00936@hr.dekra-arbeit.hu

Magasemelős - Targoncás

Szállítmányozással és raktározással foglalkozó partnercégünk disztribúciós központjába keresünk

MAGASEMELŐS-TARGONCÁS

munkatársakat

A pozíció betöltéséhez szükséges végzettség és ismeretek:

  • Középfokú végzettség: emelőgép kezelői jogosítvány (3313; 3324)
  • Legalább 2 év targoncavezető munkatapasztalat

Az új kolléga feladatai lesznek:

  • Magasemelős targoncával anyagmozgatási feladatok
  • Emelőgépnapló vezetése
  • Áru elhelyezése annak rendeltetési helyén
  • Kartonok állapotának ellenőrzése

Amit megbízónk kínál:

  • Kellemes, tiszta, rendezett munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

Műszakrend:

  • 1 műszakos munkarend, hétfőtől-péntekig

Munkavégzés helye:

  • Szigetszentmiklós

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk:

00936@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!