Kapcsolati adatok

Referenciaszám: 30efbc
Kapcsolattartó: Tompos Violetta
Telefon: +36709058243
E-mail: 00941@hr.dekra-arbeit.hu

Luxus smink és illat szépségtanácsadó/értékesítő

Több, mint 20 nemzetközi szépségmárkát forgalmazó partnerünk megbízásából keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Luxus smink és illat szépségtanácsadó

Elvárások:

·Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel

·Igényes vagy magadra és a környezetedre

·Excel és Power Point alapszintű ismereted van

·Otthonosan mozogsz a digitális világban, lépést tartasz a szépségtrendekkel

·Angolul középszinten kommunikálsz beszédben és írásban

·Nem félsz kamera elé állni

Az alábbi feladatok várnak Rád:

·Kiemelt sminktermékek, parfümök népszerűsítése és eladása Budapest prémium parfümériáiban, a vásárlók magas színvonalú kiszolgálása személyre szabott tanácsokkal

·Közvetlen és hosszú távú kapcsolatok kialakítása a fogyasztókkal

·Az értékesítéshez és tanácsadáshoz kapcsolódó adminisztrációk precíz ellátása

Az alábbiakkal várunk Téged:

·Te lehetsz Magyarország első nagykövete, aki megismertetheti az új sminktermékeket a vásárlókkal

·Elsőként próbálhatod ki a márka újdonságait

·Szakmai fejlődési lehetőség a márkamenedzsment különböző színterein

·Teljesítmény alapú bónusz

·Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben magadra ismertél, várjuk önéletrajzodat az alábbi e-mail címre:

00941@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!