Kapcsolati adatok

Referenciaszám: DEKRA738
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: + 36 1 920 1341
E-mail: dekra120738@hrszoftver.hu

Logisztikai operáció vezető (DEKRA738)

Szállítmányozási menedzsment, logisztika területén szakértő partnercégünk számára keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú műszaki/logisztikai végzettség
  • Legalább 2-3 év nagyvállalati környezetben szerzett logisztikai gyakorlat
  • Fizikai és szellemi munkatárs irányításában szerzett középvezetői gyakorlat
  • Német és/vagy angol középfokú nyelvismeret
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Folyamatszemléletű gondolkodásmód
  • Ms Office és ERP rendszer felhasználói szintű ismerete

Feladatok:

  • Diszponens és fuvarszervezői feladatok felügyelete
  • Ügyfelekkel, partnerekkel való kapcsolattartás egyedi esetekben
  • Szállítási teljesítmények mérése és ellenőrzése
  • Raktár munkájának operatív irányítása
  • Napi feladat meghatározása a műszakok számára, ennek ellenőrzése
  • Raktári folyamatok fejlesztése, stratégiai döntésekben való részvétel
  • Rövid és hosszú távú project feladatok megvalósítása

Amit partnercégünk kínál:

  • Versenyképes fizetés
  • Céges autó
  • Szakmai kihívás
  • Stabil vállalati háttér
  • Egyéb juttatások

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, bérigénnyel megjelölt, és fényképpel ellátott önéletrajzát a következő e-mail címre várjuk: dekra120738@hrszoftver.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!