Kapcsolati adatok

Referenciaszám: c65b52
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: +36 30 522 2788
E-mail: klaudia.csoli@dekra-arbeit.hu

Könyvelő

Nemzetközi, autóiparban tevékenykedő partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat határozott időre az alábbi pozícióba:

KÖNYVELŐ

Elvárások:

·         Felsőfokú pénzügy-számviteli végzettség

·         Minimum 2-3 év hasonló területen szerzett könyvelési tapasztalat

·         Önálló, precíz, gyors munkavégzés

·         Jó kommunikációs, problémamegoldó és konfliktuskezelési készség

·         6 hónapos projektmunka vállalása

·         Előny: Scala és SAP program ismerete

Feladatai:

·         Vevőszámlák könyvelése

·         Nyitott tételek ellenőrzése, lezárása, törlése

·         Ügyfelekkel való egyeztetés nyitott tételekkel kapcsolatban

·         Riportálás a Business Controller felé

Amit partnercégünk kínál:

·         Projektmunka

·         Munkavégzés egy részében home office lehetőség

·         Azonnali munkába állási lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest XVII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

00907@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!