Kapcsolati adatok

Referenciaszám:
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: 06 80 315 096
E-mail: 00863@hr.dekra-arbeit.hu

Könyvelő

Multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

KÖNYVELŐ

Feladatok

  • teljeskörű könyvelés
  • havi zárások elkészítése
  • kapcsolattartás a társosztályokkal
  • egyéb adminisztráció

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség és mérlegképes könyvelői végzettség
  • 3-5 év szakmai tapasztalat hasonló területen
  • legalább középfokú nyelvtudás a következő nyelvek egyikéből: szlovák, orosz, ukrán, lengyel, szerb
  • angol vagy német nyelv legalább alapfokú ismerete
  • előny: építőiparban tevékenykedő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • előny: AX DYNAMICS (AX APTA) program ismerete
  • önállóság

Munkavégzés helye:

  • Győr

Amit megbízónk kínál:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével az alábbi e-mail címre küldje:

00863@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!