Kapcsolati adatok

Referenciaszám:
Kapcsolattartó:
Telefon:
E-mail: tanacsado2@dekra-arbeit.hu

Könyvelő (Referencia szám: DEKRA837)

Multinacionális fémipari gyártó partnercégünk megbízásából

KÖNYVELŐ

munkatársat keresünk.

(referenciaszám: DEKRA2836 )

Elvárások:

  • regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • legalább 2 éves könyvelői tapasztalat
  • SAP rendszer ismerete /lehetőség szerint FI modul /
  • biztos Excell használat

Feladatok:

  • beérkező számlák, bankkivonatok és házipénztár könyvelése
  • házipénztár vezetése (forint és euro )
  • forint és devizás átutalások ügyintézése
  • kimutatások és jelentések készítése
  • havi és éves zárásokban való aktív részvétel
  • pénzügyi adminisztratív feladatok

Előny:

  • gazdasági főiskolai végzettség (előny)
  • SAP FI

Munkavégzés helye

Budapest VI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre küldje el minél hamarabb:

tanacsado2@dekra-arbeit.hu.

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!