Kapcsolati adatok

Referenciaszám: cc6d0d
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: + 36 1 920 1341
E-mail: 00953@hr.dekra-arbeit.hu

Kontroller

Cégcsoportunk felnőttképzéssel foglalkozó üzletágának pénzügyi csapatába keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Kontroller

Feladatok:

  • Részvétel a havi és negyedéves riportálási feladatok elkészítésében
  • HR riportálási feladatok
  • Treasury riportálási feladatok
  • Vezetőség részére eseti jelleggel kimutatások elkészítése
  • Követeléskezelés
  • Könyvelési és könyvvizsgálati feladatok támogatása
  • Aktív részvétel a kontrolling és számviteli folyamatok fejlesztésében

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdasági végzettség
  • Minimum 1 év releváns tapasztalat
  • Aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Precizitás, megbízhatóság, proaktivitás
  • MS Office magabiztos ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil munkáltatói háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, XV. kerület

Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el bérigény megjelölésével, fényképpel ellátott önéletrajzát a következő e-mail címre:

00953@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!