Kapcsolati adatok

Referenciaszám: 64a3b7
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: 06 80 315 096
E-mail: 00898@hr.dekra-arbeit.hu

Kintlévőség-figyelő koordinátor

Nemzetközi, autóiparban tevékenykedő partnercégünk megbízásából keresünk részmunkaidős munkatársat az alábbi pozícióba:

Elvárások:

·         Legalább középfokú iskolai végzettség

·         Excel magas szintű ismerete (Fkeres, SUM, Pivot, stb.)

·         Önálló, precíz, gyors munkavégzés

·         Jó stressztűrő képesség,

·         Jó kommunikációs, problémamegoldó és konfliktuskezelési készség

·         Határozott, magabiztos fellépés

·         Ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat

·         Legalább középfokú angol nyelvtudás

Feladatai:

·         Ügyféldokumentáció kezelése

·         Ügyféladatok karbantartása

·         Nyilvántartások frissítése, könyvelés munkájának támogatása

·         Fizetési felszólítások, egyenlegközlők kiküldése

·         Ügyfelekkel történő kapcsolattartás

·         Kimenő hívások bonyolítása (soft collection)

·         Bejövő levelek, e-mailek megválaszolása

·         Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal

·         Behajtással kapcsolatos adminisztratív tevékenységek ellátása

·         Belső riportok és értékelések készítésében történő részvétel

Amit partnercégünk kínál:

·         Versenyképes fizetés és egyéb juttatások

·         Támogató környezet

·         Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest XVII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

00898@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!