Kapcsolati adatok

Referenciaszám:
Kapcsolattartó: Mészáros Tamás
Telefon: 0680 315 096
E-mail: munka@dekra-arbeit.hu

Kézi rakodó (DEKRA288)

Szeretné, ha a napi kardió edzésért még fizetnének is Önnek? Akkor jelentkezzen most! Ez az egészségének és a pénztárcájának is jót tesz.

Multinacionális, csomagküldő partnercégünk megbízásából keresünk

KÉZI RAKODÓ

(referenciaszám: DEKRA288)

munkatársakat

Feladatok

  • Raktáron belüli kézi anyagmozgatás, szállítási cím szerinti rendezés
  • Megrendelésekhez kapcsolódóan áru összekészítés, komissiós feladatok
  • Raktári rend fenntartása
  • Kiszállító autók megpakolása

Elvárások

  • Éjszakai vagy délutáni munkavégzés vállalása
  • Büntetlen előélet
  • Erős fizikum

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Bejelentett munkaviszony
  • Rendezett munkakörülmények

Munkarend

  • állandó éjszakai munkarend, hétfő-péntek (22:00-06:30)
  • állandó délutáni munkarend, hétfő-péntek (14:00-22:30)

Munkavégzés helye

  • Budapest, XV. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát az alábbi e-mail címre küldje:

dekra230288@hrszoftver.hu

Érdeklődni:

DEKRA Arbeit Magyaroszág Kft.

1062 Budapest, Andrássy út 97.

06-80-315-096

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!