Kapcsolati adatok

Referenciaszám: 01e136
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon:
E-mail: klaudia.csoli@dekra.com

Key Account Manager

Multinacionális, papírtermékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó partnercégünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba

Elvárások

 Felsőfokú végzettség közgazdasági, értékesítés vagy marketing területen

-          Minimum 4-5 év releváns piaci és értékesítési tapasztalat FMCG szektorban

-          Legalább erős középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

-          Kiváló üzleti kommunikációs/kapcsolatteremtő készség

-          Proaktív, elkötelezett és kitartó személyiség

-          MS Office felhasználói szintű ismerete, SAP ismerete előny

-          B kategóriás jogosítvány

-          Utazási hajlandóság Magyarországon belül Pest megyei központtal

Feladatok:

-          Értékesítés és ügyfél menedzsment, értékesítés tervezése, célszámok elérése HORECA és kiskereskedelemi területen

-          A piac és a versenytársak tevékenységének figyelése, elemzése , trendek követése

-          Stratégiai szempontból kiemelt fontosságú partnerekkel való hosszú távú kapcsolat fenntartása, új ügyfelek megkeresése, meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása

-          Árazás a belső szabályzatok mentén

-          Új termékek forgalomba hozatala, megrendelések növelése

-          Vevői igények vizsgálata, minősítése, egyeztetése, menedzselése

-          Részvétel rendezvényeken, kiállításokon, egyéb projekt munkák megvalósítása

-          Együttműködés az értékesítési csapat tagjaival

Amit partnerünk kínál:

-          Stabil munkáltatói háttér

-          Nemzetközi tréningek és képzések

-          Céges autó, laptop, mobiltelefon

-          Versenyképes jövedelem

-          Home office lehetőség

-          Kihívásokkal teli mozgalmas munkakör

Központi iroda: Biatorbágy

Munkavégzés helye: Budapest és környéke, Pest megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk bérigénnyel ellátott fényképes önéletrajzát a következő e-mail címre: 00905@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!