Kapcsolati adatok

Referenciaszám: ec3c75
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: + 36 1 920 1341
E-mail: klaudia.csoli@dekra.com

Key Account Manager

Nemzetközi szinten tevékenykedő, gyümölcslégyártással foglalkozó partnerünk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

·Aktív részvétel az üzleti terv elkészítésében és megvalósításában, valamint a társaság üzleti és árazási stratégiájának megvalósításában

·Aktív részvétel az értékesítési eredmények részletes elemzésében, a jelenlegi helyzet javításához vezető outputok tervezésében

·A kulcsfontosságú ügyfelekkel való kapcsolatok gondozása, fenntartása és fejlesztése

·Piacelemzés, új trendek és lehetőségek nyomon követése az érintett szegmensben

·Időben történő értékesítés tervezés és előrejelzés termékek, vevők szerint, az IS Baris követelményei szerint, a leghatékonyabb hatással a vállalat pénzügyeire

·Kiárusítások, rendezvények, szórólapok és marketingesemények készítése, árajánlatok készítése, hírek időben történő listázása, minden szükséges részleg előzetes tájékoztatása

·Promóciós tervek készítése és együttműködés a marketing osztállyal

·Új üzleti lehetőségek aktív felkutatása, részletes felkészülés a fenti találkozókra más osztályok támogatásának lehetőségével

·A munkahét felosztása ügyféllátogatásra és munkahelyi adminisztratív tevékenységre 3:2 arányban

Elvárások:

·4-5 év releváns munkatapasztalat FMCG szektorban, ideálisan italokkal foglalkozó területen

·Meglévő kapcsolatrendszer az italpiacon

·Felsőfokú vagy erős középfokú angol nyelvtudás

·IT ismeretek (excel, pivot tábla, PPT, word, outlook)

·Önálló, de mégis csapatjátékos

·Proaktív, határozott fellépés

Amit kínálunk:

·Izgalmas munkakör

·Céges autó

·Rugalmas munkavégzés

Munkavégzés helye: Magyarország, Budapest és környéke

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a 00976@hr.dekra-arbeit.hu email címre.

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!