Kapcsolati adatok

Referenciaszám:
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: 06 80 315 096
E-mail: 00868@hr.dekra-arbeit.hu

Kereskedelmi igazgató

Kecskemét környéki járműipar területén dinamikusan fejlődő piacvezető partnercégünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

KERESKEDELMI IGAZGATÓ

Elvárások:

·         Szakirányú felsőfokú végzettség

·         Legalább 5-10 év releváns szakmai tapasztalat gyártó-termelő cégnél

·         3-5 év stratégiai vezetői tapasztalat

·         Stratégiai szemlélet, problémamegoldó készség

·         Magasfokú érvelési, meggyőzési, prezentációs képesség

·         Önálló munkavégzés

·         Angol és német nyelv tárgyalási szintű ismerete

·         Havi 2-3 külföldi utazás vállalása

A munkakör főbb feladatai:

·         Az alá tartozó területek munkájának összefogása, koordinálása, ellenőrzése (beszerzés, értékesítés, logisztika)

·         Részvétel a logisztika /supply chain kialakításában, folyamatok leszabályozása, feladatok meghatározása

·         Értékesítési és beszállítói szerződések tárgyalása

·         Vevő és beszállítói tárgyalások/auditok vezetése

·         Vevők és beszállítók folyamatos látogatása

·         Rendszerfejlesztésben való aktív részvétel

·         Éves értékesítési és beszerzési tervek elkészítése, elemzése, célok elérése

·         IATF valamint az ISO 14001 előírásainak betartása, betartatása, folyamatos működtetése

Amit megbízónk kínál:

·         Versenyképes jövedelem + bónuszok

·         Céges autó

·         Stabil, folyamatosan fejlődő vállalat

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye, Kecskemét környéke

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, juttassa el fényképes bérigénnyel megjelölt önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

00868@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!