Kapcsolati adatok

Referenciaszám:
Kapcsolattartó: Mészáros Tamás
Telefon: +3680315096
E-mail: 00858@hr.dekra-arbeit.hu

Kecskemét - Bolti Eladó

Kecskeméti élelmiszeripari partnercégünk megbízásából keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

BOLTI ELADÓ

Elvárások:

  • Középszintű kereskedelmi végzettség vagy OKJ-s bolti eladói szakképesítés
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Minimum 1 év kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Vevőorientáltság

Az új kolléga feladatai lesznek:

  • Élelmiszeripari áruk rendelése, tételes átvétele
  • Helyben sütés és szendvicskészítés, kávéfőzés karos géppel
  • Leltárkészítés, szavatossági idő figyelése
  • Pénztárgépkezelés
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Munkavégzés helye:

  • Kecskemét

Érdeklődjön személyesen a 1062 Budapest, Andrássy út. 97. szám alatt lévő irodánkban, vagy ingyenes telefonszámunkon: +36-80-315-096

Önéletrajzokat a 00858@hr.dekra-arbeit.hu e-mail címre várjuk.

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!