Kapcsolati adatok

Referenciaszám: 641298
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: +36 1 920 1341
E-mail: klaudia.csoli@dekra.com

Jogtanácsos - jogi csoportvezető

Városüzemeltetéssel foglalkozó partnerünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Jogtanácsos – jogi csoportvezető

A leendő kolléga feladatai lesznek:

·         A vállalat által indítandó fizetési meghagyásos eljárások, végrehajtási eljárások jogi hátterének biztosítása, felügyelete.

·         A helyiségekkel kapcsolatos követeléskezelés lefolytatása, felügyelete.

·         A helyiség-kiürítések szükség szerinti jogi irányítása, a hatályos önkormányzati rendeletek betartásának biztosítása.

·         Földhivatali és cégbírósági ügyintézés.

·         A munkaterülethez tartozó előírások végrehajtása.

·         A hatáskörébe utalt minden egyéb ügy jogi szakmai vizsgálata, a szükséges iratok, megállapodások és stratégiák előkészítése.

·         Munkája során feladataihoz kapcsolódóan előkészíti a döntéseket és adott esetben javaslatot tesz.

Elvárások:

·              Felsőfokú iskolai végzettség, jogi szakvizsga

·              Legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat

·              Minimum 1 év vezetői tapasztalat

·              Megbízhatóság, önállóság, proaktivitás

 Amit partnercégünk kínál

·         Stabil munkahely

·         Támogató csapat

Munkavégzés helye

  • Budapest XIV. kerület

Munkavégzés ideje: Teljes munkaidő, napi 8 óra

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a 00913@hr.dekra-arbeit.hu email címre.

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!